pl en
O Akademii
     Akademia Sportowa Fair Play została utworzona przez dwoje młodych, utalentowanych trenerów piłki nożnej i pływania Rafała Jabłonowskiego i Przemysława Kowalskiego, którzy pomysł na funkcjonowanie zintegrowanej szkoły sportowej zaczerpnęli z doświadczenia zdobytego w młodzieżowych centrach sportowych w Wielkiej Brytanii i Skandynawii.

     Hasła „Fair Play” i „Respect” towarzyszą kibicom niemal podczas każdego święta sportowego na całym świecie, głosząc ideę równości i poszanowania do drugiego człowieka. Tworzą one fundamenty Naszej Akademii Sportowej i będą wpajane do świadomości dzieci już od pierwszego etapu szkolenia.

     Stawiamy na zabawę i wszechstronny rozwój , drzwi do Akademii są otwarte dla każdego dziecka, wszyscy zaczynają z „ białą kartą” , aby na przestrzeni kilku lat zapisać na niej swoją piękną piłkarską historię.

     Akademia Sportowa „Fair Play” to profesjonalne podejście do zajęć , nowoczesne metody treningowe, odnowa biologiczna dla dzieci i młodzieży połączona z elementarną nauką pływania, opieka fizjoterapeutyczna, obozy sportowe i wypady integracyjne.