pl en
Aktualności

Zapisy do KIDS PLAY trwają

Zapisy do ligi dziecięcej KIDS PLAY trwają.

Rozgrywki KIDS PLAY to otwarty całoroczny system piłkarskich turniejów dla dzieci i mlodzieży. Wszystkie zasady opisane są szczegółowo w Regulminie, poniżej przedstawiamy najwazniejsze informacje:

>> Uczestnicy zabawy (dziewczynki i chłopcy ) rozgrywają w wyznaczone dni , dwa razy w miesiącu, przez cały rok szkolny piłkarskie mecze w tzw małych grach ( 4x4, 5x5, 6x6)

>> Dzieci tworzą drużynę, nadając jej nazwę i wybierając kapitana, rywalizują z innymi uczestnikami w tej samej kategorii wiekowej . Wyniki rywalizacji zapisywane są do tabeli według ustalonej punktacji i tak powstaje piłkarski ranking drużyn.

>> Dwa razy w roku w grudniu i czerwcu odbywają się tzw. sesje ( letnia i zimowa ), czyli podsumowania rankingu i wtedy najlepsze drużyny otrzymuja medale i nagrody.

>> Do rozgrywek KIDS PLAY może zgłosić się każde dziecko ( niezrzeszone w Akademii ) w dowolnym momencie. Nie są potrzebne licencje, karty zawodników itp. W rozgrywkach mogą startować dzieci trenujące w klubach sportowych lub szkołach, a także każde dziecko, które chce poznać smak piłki nożnej i spróbować swoich sił na piłkarskim boisku.

Więcej informacji w regulaminie rozgrywek.
Darmowy licznik odwiedzinLicznik odwiedzin: